Aparat Incognito Lite

Aparat ortodontyczny Incognito Lite

Incognito Lite to rodzaj aparatu z serii Incognito, przeznaczony do leczenia prostych wad zgryzu. Podobnie jak aparat Incognito, także Incognito Lite oferuje leczenie niewidoczne dla otoczenia, a zatem jest nadaje się idealnie dla tych pacjentów, dla których poza samym efektem leczenia, liczy się również estetyka i dyskrecja.

Przeznaczeniem aparatu na zęby Incognito Lite jest niewielka korekta przednich zębów oraz leczenie osób, które w przeszłości już korzystały z aparatu, a teraz wada wróciła w niewielkim stopniu. Dlatego też projektuje się go tylko na sześć lub osiem zębów dolnej lub górnej szczęki, w zależności od potrzeb pacjenta.

Zalety aparatu Incognito Lite

Technologią Incognito zostało wyleczonych już ponad 75 tys. pacjentów, w ciągu ostatniej dekady. Aparat jest idealnie dopasowywany do potrzeb pacjenta, a zatem daje on świetne rezultaty i zdecydowanie skraca czas leczenia. Mniejsze elementy aparatu sprawiają, że łatwiej się do niego przyzwyczaić i nie powoduje takiego dyskomfortu jak tradycyjne rozwiązania.

Równie dobrze prezentuje się koszt leczenia aparatem Incognito, ponieważ stosuje się go tylko na przednie zęby, te wymagające leczenia. Ponadto, skraca się czas wizyty u ortodonty, gdyż korekcie podlega mniejsza liczba zębów.
Incognito Lite pracuje na poprawę naszego wyglądu 24 godziny na dobę i daje naprawdę spektakularne rezultaty. To doskonały sposób na modelowanie pięknego uśmiechu w niewidoczny sposób.